Zapraszamy do uroczej, mazurskiej osady Szarejki k. Ełku. Miejscowość jest malowniczo położona wśród pagórków, jezior i lasów. Nasze gospodarstwo - Farma Mazurska to doskonałe miejsce do wypoczynku dla ludzi kochających przyrodę, w oazie ciszy i spokoju, w bezpośrednim kontakcie z naturą, a także znakomita baza do wycieczek rowerowych i pieszych oraz zwiedzania ciekawych zabytków, miejsc widokowych jak również korzystania z bogatej oferty rozrywkowo-kulturalnej miasta Ełku.

Budynki przeznaczone dla naszych gości pochodzą sprzed stu lat, to typowa zabudowa przedwojenna. W starej stajni stworzyliśmy jadalnię, salę weselną z tarasem, łazienki.

Dom składa się z 3 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami i zabytkowej kuchni, w której pieczemy chleb z grupami dzieci.Siedlisko jest pięknie położone wśród zieleni, naturalnych łąk, na uboczu, w pobliżu lasu i w odległości 2km od jeziora Mącze.

 Na terenie posesji znajduje się miejsce do grillowania, na ognisko, ogród warzywny. Gospodarstwo jest przyjazne dzieciom, bezpieczne, z dala od dróg przejazdowych.
Wyżywienie: całodzienne, domowe posiłki z naturalnych produktów, urozmaicone i dostosowane do życzenia naszych gości.

Atrakcje: wycieczki rowerowe ( sprzęt dostępny w gospodarstwie ), zbieranie grzybów, poznawanie zwierząt gospodarskich. Żyją u nas: krowy, konie, owce, kozy, gęsi, kaczki, kury i inne zwierzęta domowe.

Namioty można rozstawiać według gustu, na terenie gospodarstwa (45 Ha), całkowita dowolność.

Można przyjeżdżać do nas również z własnymi zwierzętami.